راهنمای خرید

خرید غیر حضوری :از آنجایی که در عصر حاضر هدف از بوجود آمدن فروشگاه های اینترنتی سهولت خرید و صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتریان می باشد ، رایان موزیک نیز از این اصل پیروی کرده و تمامی موارد لازم برای فروش اینترنتی را رعایت می کند. فروشگاه اینترنتی رایان موزیک با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دریافت گواهی نامه بین المللی SSL اطمینان کافی برای خرید و پرداخت امن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.


شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز کالای مورد نظر خود را از سایت خریداری کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید.


خرید اینترنتی:


پس از انتخاب کالای مورد نظر و افزودن به سبد خرید میتوانید به صورت مهمان و یا ثبت نام در سایت وارد مراحل ثبت سفارش شده و فرآیند خریدتان را تکمیل نمایید. سفارش شما در ساعات کاری فروشگاه پردازش خواهد شد.


خرید تلفنی:


مشتریانی که با خرید اینترنتی آشنایی ندارند و یا به هر دلیلی امکان ثبت سفارش آنلاین برایشان مقدور نیست می توانند در ساعات کاری با شماره های تماس فروشگاه تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنند.


شرایط پرداخت و ارسال :فروشگاه اینترنتی رایان موزیک دارای شرایط و قوانین خاصی برای پرداخت و ارسال کالا می باشد که به شرح زیر است:


روش های پرداخت:


مشتریانی که به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش خود را ثبت می کنند با یکی از روش های زیر می توانند مبلغ کالای خود را پرداخت نمایند:


  • به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
  • انتقال وجه به صورت کارت به کارت یا شماره حساب
  • پرداخت نقدی هنگام تحویل کالا درب منزل ( فقط در شهر تهران )


سفارش هایی که پرداخت آنها به صورت آنلاین و یا قبل از تحویل انجام شوند ، روند ارسال سریع تر و راحت تری خواهند داشت.


بمنظور اطمینان بیشتر می توانید قبل از ثبت سفارش و واریز وجه تماس گرفته و از موجودی دقیق کالا مطمئن شوید.


تحویل کالا در شهر تهران:


کالا های سفارشی در شهر تهران در مدت زمان حداکثر 3 ساعت بعد از ثبت سفارش توسط پیک به دست مشتری خواهد رسید. در مواردی خاص ممکن است این مدت زمان بیشتر باشد که توسط همکاران به مشتری اطلاع داده می شود.


تحویل کالا در شهرستان ها و خارج از شهر تهران:


کالا های سفارشی در شهرستان ها و محدوده خارج از شهر تهران در مدت زمان 1 الی 3 روز کاری (با توجه به منطقه سکونت مشتری) توسط تیپاکس و یا پست پیشتاز به دست مشتری خواهد رسید. در مواردی خاص ممکن است این مدت زمان بیشتر باشد که توسط همکاران به مشتری اطلاع داده می شود.


لازم به ذکر است ارسال محصولات هر روز ساعت 6 بعد از ظهر انجام می شود، به استثنا روزهای پنجشنبه که ارسال کالا به وسیله تیپاکس تنها تا ساعت 12 ظهر امکان پذیر است. بنابراین پیگیری کلیه سفارشاتی که بعد از این ساعات ثبت شوند، به روز بعد معوق خواهند شد، همچنین خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.


هزینه ارسال:


با توجه به این که کالا های موجود در سایت رایان موزیک از نظر ابعاد ، وزن ، قیمت و حساسیت بسیار متنوع می باشند ، روش های ارسال کالا ها و هزینه های ارسال نیز متفاوت هستند.


شرایط نحوه ارسال هر کالایی هنگام ثبت سفارش در مرحله "روش های ارسال" به شما نشان داده می شود. ضمنا داشتن هزینه ارسال هر کالا در بالای فیلد قیمت آن به صورت کامل درج شده است.


تذکر:


رایان موزیک تمامی سفارش های شهرستان را فقط از طریق تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال می کند. در صورتی که کالایی به اصرار مشتری به روشی دیگر ارسال شود تمامی مسئولیت ها و هزینه های پیش آمده به عهده مشتری می باشد.


 


ده روز مهلت تست :فروشگاه رایان موزیک برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت یک هفته فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این مدت هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تعویض و یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.


 


مواردی که شامل خدمات ده روز مهلت تست نمی باشد:


  • کالایی که پس از باز شدن و استفاده از نظر سلیقه و یا رنگ مورد رضایت مشتری نباشد.
  • کالایی که در مدت ده روز پس از خرید توسط خریدار آسیب ببیند.